Швидко
  • на нашому сайті ви можете ознайомитися зі щоденними оновленнями у сфері українського законодавства;
  • придбавши нашу продукцію, ви отримаєте швидкий доступ до інформації у сфері загального, кримінального, освітнього та сільськогосподарського законодавства.
Зручно
  • електронні правові системи мають зручний довідково-пошуковий апарат та надають більш широкі можливості для роботи з текстом, ніж друковані видання;
  • ви можете оформити підписку на наші видання в будь-якому відділенні Укрпошти або безпосередньо на нашому сайті.
Сучасно
  • кількість користувачів ПК безперервно зростає, а відтак все більше друкованих видань переводяться на оптичні носії;
  • багато сучасних споживачів віддають перевагу покупкам, зробленим за допомогою Інтернет-платежів, якими ви можете скористатися і на нашому сайті.

Мін'юст України; Наказ, Перелік від 12.04.2012 № 578/5

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.04.2012  № 578/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 квітня 2012 р.
за № 571/20884

Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів

Відповідно до статті 6 Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”, пункту 16 Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1004, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік типових документів, що cтворюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, що додається.

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 “Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади” (із змінами).

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20 липня 1998 року № 41 “Про затвердження Переліку типових документів”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17 вересня 1998 року за № 576/3016 (із змінами).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади Зеркаль О.В.

5. Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2013 року.

Міністр

О. ЛавриновичЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
12.04.2012  № 578/5


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 квітня 2012 р.
за № 571/20884

ПЕРЕЛІК
типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів

 

 


Новини законодавства, закони України, право - Рокада-Сенс

 

 
 
  • українською
  • русский